XIII. Rok 2014.

W roku 2014 zostały wykonane nowe  granitowe schody wejściowe do świątyni. Następnie wstawione 4 sztuki drzwi wejściowych dębowych wykonanych przez stolarnię pana Dariusza Lewickiego oraz do zakrystii została wykonana nowa kredensja – szafka służąca do przechowywania ksiąg i innych przedmiotów liturgicznych oraz do układania szat dla kapłana ubierającego się do Mszy świętej. Zostało również odnowione główne wejście do kościoła.

XIV. Rok 2015.

W roku 2015 do zakrystii została wykonana nowa szafa na szaty liturgiczne przez stolarnie pana Dariusza Lewickiego, został rozebrany dany budynek Domu Parafialnego ze względu na bardzo zły stan techniczny, a teren po uporządkowaniu służy jako plac parkingowy. Zostały zakupione przez fundatorów nowe chorągwie procesyjne oraz szaty  liturgiczne  i obrusy na ołtarze z racji Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej podczas trwającej peregrynacji w diecezji. Dokończono również remontu ostatniego z mieszkań na plebanii.

XV. Rok 2016.

W roku 2016 został wykonany nowy chodnik z kostki wokół kościoła oraz remont schodów prowadzących na teren kościoła od strony szosy 60-siątki. Wyremontowano i odnowiono główną wejściową bramę, oraz ułożono nowy chodnik z kostki przy budynku plebanii. Zostały zakupione nowe drzewce do baldachimu. Blachą zdjętą z budynku domu parafialnego pokryto budynek gospodarczy.