W piękny, zimowy i mroźny wieczór 26 stycznia na godzinę 16.00 społeczność parafialna zgromadziła się w kościele na wspólnym kolędowaniu. Koncert pastorałek i kolęd przygotowały dzieci i młodzież z Zespołu Szkół nr 2 w Ciachcinie pod opieką p. Grzegorza Lelińskiego i p. Jacka Ratkowskiego. W skład chóru i zespołu wchodzą dzieci ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Tegoroczny koncert upiększył występ absolwentów: Marcina Orłowskiego, który grał na perkusji oraz Damiana Malinowskiego, który swoje umiejętności prezentował na instrumentach klawiszowych. Ponadto w skład zespołu wchodzą: Wiktor Mędrek (gitara klasyczna), Mateusz Szatkowski, Dominik Kawałek (gitara akustyczna), Mateusz Rajkowski (trąbka, trójkąt, dzwoneczki), Rafał Świtkiewicz (klawisze), Aleksandra Rosmanowska (gitara basowa).

Szerdeczne podziękowania kieruję na ręce pana dyrektora Zespołu Szkół nr 2 - Dariusza Woźniaka za udostępnienie sprzętu nagłasniającego.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny występy naszej zdolnej młodzieży.