ChórGromadzi rozśpiewane dzieci z naszej parafii. Obecnie śpiewa siedem dziewczynek. Opiekunem jest pan Jacek Ratkowski, nauczyciel i dobry anioł klawiatury  naszej parafii. Schola prowadzi śpiew na Mszy Świętej z udziałem dzieci w każdą niedzielę o godzinie 9.00; uświetnia uroczystości parafialne i nabożeństwa okresowe. Próby muzyczne odbywają się w piątki o godzinie 17.00 (poza czasem wakacji) w kościele.

Wszystkie rozśpiewane dzieciaki zapraszamy do śpiewania Panu!

Chór powstał w 2002 roku i należy do niego siedmioro naszych parafian. Już od dawna kapłan pragnął aby w świątyni rozbrzmiewały anielskie głosy chórzystów. Stało się to możliwe dzięki otwartości na współpracę i wielkie zaangażowanie p. Jacka Ratkowskiego, który podjął się niełatwego zadania poprowadzenia naszego chóru. Pan Jacek jest profesjonalnym muzykiem, uczy w szkołach młodzież śpiewu oraz gry na instrumentach muzycznych. Pod jego czujną ręką dyrygenta swój głos kształtuje siedem pań śpiewających altem i sopranem. Mamy ogromną prośbę do mężczyzn, aby wykazali się swoją męską odwagą i włączyli się w tą piękną inicjatywę, która służy dobru naszej wspólnoty, bowiem to my ludzie tworzymy ten prawdziwy i żywy Kościół, jak się weń angażujemy to takie efekty uzyskujemy. Zapraszamy na próby, które odbywają się w każdy piątek o godz.18.30 w kościele. Zapraszamy.